Hakkımızda

Nadirhosting Hakkında

Büyük fikirler ve en iyi hizmet kalitesi için burdayız.

Ünvan : Nadirhosting İnternet Hizmetleri

Vergi Dairesi : OSTİM

Vergi No : 6150386628

Yer Sağlayıcı : Nafi Çağın Meraki

Adres : İnönü Mahallesi Hacettepeliler Sitesi 3.Blok 6.Numara, Batıkent Blv., 06370 Ankara/Batıkent

Firmamız 2018'dan beri sektörde faaliyet göstermekte olup 2018 yılında Nadirhosting.com adını almıştır. Kurulduğu günden bu yana “Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat ” felsefesi ile hizmetlerine hep yeniliklerini eklemiştir. Nadirhosting.com.tr 2018 yılından bu yana, kurumsal hizmet alt yapısını dünya ile yarışır hale getirmek amacıyla, bir dizi teknolojik hamleye imza atmıştır ve atmaya devam etmektedir.

Nadirhosting bu hamlelerin sonucunda hızla büyüyen müşteri profiline daha iyi hizmet verebilmek amacı ile, 2018 Temmuz ayında tamamen kendi öz sermayesi ile, DeLL marka sunucular almıştır. Bu geçiş sırasında tüm Nadirhosting son sistem DeLL sunucular üzerine geçirilmiştir. Nadirhosting 2018 yılında başladığı bu çalışmalarda ilk önce hosting hizmeti vermeye başladı ve ilerleyen zamanlarda Yeni performanslı Dell Sunuculara geçiş yaptıktan sonra Sanal sunucu satmaya başladı. DGN Firması ile çalışmaktayız. Nadirhosting ekibi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Neden Nadirhosting?

Hizmet

Gerek donanımsal gerekse yazılımsal olarak en iyi şekilde üstün hizmet kalitesi sunmaktayız. Güçlü ve sağlam altyapısı ile Netiyi Telekom sizlere %99.9 uptime oranı sağlıyor. Deneyimli destek ekibimiz 7/24 saat boyunca tüm network ekipmanlarını monitör ederek stabil erişim sürekliliği sağlamaktadır.

Ürünler

Hız, Performans, Kalite arıyorsanız bu bizim ürünlerimizin hepsinde mevcuttur. Araştırılarak geliştirilerek belirlenen bu ürünler her ihtiyacınızı karşılayacağına eminiz.

Ücretler

Piyasaya, Kaliteye, Performansa, Hız'a göre en iyi ücret seçeneğini sunduğumuza inanabilirsiniz.

Yenilikçilik

Sağlanan ürün ile ilgili her türlü yazılımsal, donanımsal hizmeti sağlamaktayız ve bununla kalmayıp geliştirerek sizlere daha iyi bir hizmet vermek amacındayız.